Skyrim Forum

  • Welcome to Skyrim Forums! Register now to participate using the 'Sign Up' button on the right. You may now register with your Facebook or Steam account!
Mookie
Mookie
Oboje :)
Panthera
Panthera
Jel ti je Skyrim prva igrica od TES?

Pa nista malo treniram illusion I spremam se da zavrsim Thieves Guild, kako bi poceo Main quest. Samo sto me smara sto moram da uradim 125 sitnih questova kako bih napunio ormar sa unikatnim stvarima.
Mookie
Mookie
Igrao sam Oblivion.
Jesi vec presao glavni quest prije ili to tek pocinjes igru?
Panthera
Panthera
Koja rasa ti je omiljena i sa kojom trenutno igras?

Otkako je ovaj novi update poceo sam na novo. Tako da jos nisam, dokle god ne zavrsim ovaj TG quest.
Mookie
Mookie
Nord. Ja sam pomalo u roleplay-u. Ta mi rasa ide nekako sa temom i ponasanjem drugih karaktera. Ja sam par puta presao igru i svaki put me zadovolji sve vise i vise. Vecinom igram neku postenjacinu tako da klonim TG i DB a malo sam vise prislonjen kompanjonima i glavnom zadatku
Panthera
Panthera
Hehe i ja sam pomalo u rp... Trenutno igram kao Khajiit (omiljena rasa jos od Morrowinda, ustvari zbog te rase sam se zainteresovao za tu igru). I ono pocnem kao los momak (TG) ali kad zavrsim ovaj glavni quest kao moj lik se promeni u postenjaka (change of heart ;) ).
Mookie
Mookie
Moram priznati da jos nisam odigrao nijednom sa mackom i gusterom :D
Nekako mi izgledaju awkward :/
Da malo vise lice na sabre-cat onda bi odmah igrao :D
A uostalom, vukodlak i macka u jednom ne ide hahah :D
Panthera
Panthera
Gusteri mi se uopste ne svidjaju osim sto mi se svidja ovaj Veezara lik iz DB. A to sto kazes sa vukodlakom apsolutno se slazem. Zato kao Khajiit izbegavam kompanjone iako me skyforge oruzje jako privlaci. Moj rp je takodje to sto izbegavam oruzja koja su bolja od elven.
Mookie
Mookie
Skyforge oruzje je... Bogovsko :D
Potpuno neutralizira potrebu za bilo kakvim drugim oruzjem :)
Meni se najvise svidja orkovsko oruzje, one bojne sjekirice izgledaju totalno zajebano :D
Panthera
Panthera
skoro pa od svakog materijala sekire izgledaju epski... jel imas ti dodatke za Skyrim?
Panthera
Panthera
bojne sekire*
Mookie
Mookie
Skinuo sam neke al ih ne koristim vise.
Slazem se, ali dvoruke sjekire izgledaju grozno nazalost :/
Samo zeljezna sjekira izgleda zajebano :p
Panthera
Panthera
mislim na dawnguard ili dragonborn... ili oboje?
Mookie
Mookie
A to imam :D
I Hearthfire :D

Dawnguard je najbolji, dragonborn mi se nije svidio :sadface:
Panthera
Panthera
Downguard sam igrao kao vampir (imperial). Da sam znao cu opet poceti na novo da igram onda bi bio vukodlak dok sam bio imperial. Imam zelju da odradim onaj quest gde dobijem ring of Hiricine.
Dragonborn nisam ni poceo samo sam jednom direktno otisao na onaj ostrvo da vidim nasta lici. :)
Mookie
Mookie
Ja sam igrao oboje :) I oba su jednako zanimljiva, i po zanimljivosti mi je na istom rangu sa TG.
Prsten je dobar al ako nekad igrao Redguarda onda uzmi hide, jer ti daje 100% resistance to poison :)
Sa tim su falmeri i caurusi maciji kasalj :D
Panthera
Panthera
Ma ja ionako igram kao assassin tako da oni ni neznaju sta ih je snaslo! :D + preferiram armore koji imaju steel izgled. Osim kad je upitanju light armor onda Elven.
Mookie
Mookie
Meni se svidja fur armor :D
Steta sto ga je nemoguce unaprijediti :p
Al uspio sam sa mojim orkom da predjem igru u tom armoru :D
Jednom kad sam ga obukao cinio se kao tako topla odjeca u hladnom Skyrimu da je nisam ni mjenjao :D
Panthera
Panthera
Zato se mi jako svidja steel plate armor (bez kacige, na macoru to jako cudno izgleda, odsece mu njusku), trenutno imam nordic carved armor, malo mi je pre-masivan al ajde. Ti imas warrior stil igre, jel tako?
Mookie
Mookie
Da, al ne klasican. Bitniji mi je izgled oruzja i oklopa i kako se uklapa sa mojom rasom nego vrijednost, steta i zastita.
Jednom sam cak igru presao sa redguardom samo u hammerfell garb bez ikakvog oklopa :D
Top